Nebesa

Jarmila Levko by Jarmila Levko
Ve společnosti

Tak se jmenuje dechberoucí divadelní představení, které mělo premiéru na konci května v gotických zahradách Anežského kláštera v Praze a bude k vidění tamtéž do konce července.

Divadelní open air představení miluju a tohle mě obzvláště potěšilo. Na webových stránkách pořádajícího Divadla BRAVO! označili představení jako „originální akrobatický muzikál“. To je ono! Předtím jsem si totiž lámala hlavu, jak stručně a výstižně pojmenovat toto nevšední multižánrové představení. Snoubí se v něm tanec, akrobacie a zpěv s živou kapelou a sborem, přičemž někteří protagonisté zvládají bravurně všechny tyto disciplíny.

V dojemném příběhu o andělech strážných se spojil novocirkusový soubor Losers Cirque Company, taneční soubor 420 people a gospelový sbor Maranantha Gospel Choir. V hlavní roli se alternuje Jiří Korn a Petr Jeništa.

Právě Petr Jeništa, vynikající herec a kamarád původem z Liberce Vratislavic, mě na představení pozval. Díky za to, byl to výjimečný večer. Pravda, po přestávce trochu sprchlo, ale pro nikoho z nás to nebyl důvod odejít před koncem představení. I pláštěnky k open airu patří.


sepsalJarmila Levko

View the embedded image gallery online at:
https://jarmilalevko.cz/nebesa#sigProId5bcdc77bf3


odkaz Více o letní scéně dovadla Bravo!
(3 - počet hlasů)
Přečteno 313 krát